19 stycznia 2018 21:10 | Aktualności

Uczniowie z Zawady znów zagrali z WOŚP

Nie liczy się to, ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz.”

Dobro drugiego człowieka, a zwłaszcza szczęście dziecka nigdy nie było obojętne uczniom ZS w Zawadzie, dlatego gdy tylko nadarza jakaś akcja charytatywna, zawsze podejmują działania. W grudniu minionego roku włączyli się do akcji „Góra Grosza”, zaś w styczniu br. przyłączyli się do WOŚP. W tygodniu poprzedzającym finał akcji zorganizowali „Kiermasz słodkości” upieczonych przez nich samych i ich rodziców, z którego całkowity dochód przekazali do sztabu WOŚP w Pustkowie Osiedlu. W sumie zebrano 285 zł.

Udział i zaangażowanie w akcję to wyraz wdzięczności za dar zdrowia oraz kolejna lekcja wrażliwości na cierpienie innych ludzi.