Dyrekcja Zespołu Szkół w Zawadzie informuje, że miejscem realizacji obowiązku szkolnego dla uczniów szkoły podstawowej wszystkich mieszkańców miejscowości Zawada od 01 września 2017 roku jest Publiczna Szkoła Podstawowa im. Edwarda Raczyńskiego w Zawadzie.

Aktualności

04 lutego 2018 19:24 | Aktualności

V Halowe Mistrzostwa w Piłce Nożnej „ZOSTAŃ MISTRZEM”

W dniu 29 stycznia 2018r. na hali sportowej Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie – Osiedlu, odbył się turniej halowej piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Dębica. W turnieju wzięły udział reprezentacje 13 szkół z terenu Gminy Dębica w barwach państw partnerskich Gminy Dębica. Wszystkie drużyny biorące udział w mistrzostwach zostały podzielone na cztery grupy. Chłopcy z naszej szkoły w składzie: Aleksander Ligęska, Konrad Guzior, Szymon Łapka, Kamil Ptaszek, Seweryn Kula i Jakub Lesiak w wyniku losowania trafili do grupy D, reprezentując barwy Słowacji. Nasza drużyna w grupie czwartej rozegrała trzy mecze z następującymi wynikami:

Zawada- Latoszyn (2:2), Zawada- Głobikowa (2:1), Zawada – Stobierna (3:1), tym samym zajmując II miejsce w grupie. W ćwierćfinałach rozegraliśmy wyrównany mecz z gospodarzem turnieju. Ostatecznie przegraliśmy jedną bramką w rzutach karnych. Następny mecz z Pustkowem, po zaciętej walce wygraliśmy jedną bramką w rzutach karnych. W ostatnim meczu ulegliśmy drużynie z Latoszyna, jednocześnie plasując się na dobrym VI miejscu w turnieju.

 

 

Przeczytano: 280 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: