25 października 2017 13:43 | Aktualności

Pasowanie na ucznia klasy I

W dniu 25.X. 2017r. o godzinie 10.00 odbyła się uroczystość związana z przyjęciem do społeczności uczniowskiej uczniów klasy I. Na wstępie pierwszaki przedstawili program artystyczny. Na początku pięknie zatańczyli poloneza. Następnie recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Występ bardzo wszystkim się podobał. Potem uczniowie przystąpili do złożenia ślubowania. Na końcu dyrektor pasował ich na uczniów. Po akademii otrzymali prezenty przygotowane przez uczniów klasy O, III, rodziców oraz wychowawcę. Uczniowie byli bardzo zadowoleni.