11 listopada 2017 17:29 | Aktualności

Awans Julii do etapu powiatowego.

Miło nam poinformować, że uczennica klasy III gimnazjum – Julia Kulig otrzymała wyróżnienie w Gminnych Eliminacjach do Powiatowego Konkursu Poezji Religijnej.

Jury zachwyciła ciekawą, pełną ekspresji interpretacją wiersza Jana Twardowskiego pt. „Krzyż”.
W konkursie naszą szkołę reprezentowały również uczennice szkoły podstawowej – Patrycja Kubas z klasy V oraz Paulina Krypel z klasy VI. Dziewczęta co prawda nie stanęły na podium, ale ich recytacja również była na wysokim poziomie. Życzymy im sukcesów w kolejnych konkursach, a za Julkę mocno trzymamy kciuki już w najbliższą środę, kiedy odbędzie się etap powiatowy konkursu. POWODZENIA