11 października 2017 22:01 | Aktualności

Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

Dzień Chłopaka to szczególny dzień dla wszystkich chłopców. Dla uczczenia tego święta Samorząd Uczniowski zorganizował pierwszą w tym roku szkolnym dyskotekę dla wszystkich uczniów. Odbyła się ona w dniu 4 października 2017 r. w godzinach 17.30-19.40. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili i na następną dyskotekę też przyjdą w tak licznym gronie. Dziękujemy opiekunom: p. Elżbiecie Kusibab, p. Lucynie Komplikowicz oraz p. Krzysztofowi Gierłach. Czekamy z niecierpliwością  na kolejną dyskotekę.