29 września 2017 21:49 | Aktualności

Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa w Lekkoatletyce

W dniu 22.09.2017r. uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce. W skład drużyny weszli: Weronika Sujdak, Jakub Bielatowicz (skok w dal) i Daniel Kot (bieg 100m). Daniel K. w biegu osiągnął wynik 14,02s – VIII m. Weronika Sujdak zajęła dobre V miejsce wynikiem 3,96m w skoku w dal. Najlepszy wynik uzyskał Jakub B. w skoku w dal 5,20m, ustanawiając tym samym rekord życiowy oraz zdobywając I miejce. Osiągnięty wynik pozwolił mu na awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w środę 27 września, w Rzeszowie na stadionie Resovii. Wszystkim lekkoatletom gratulujemy osiągniętych wyników i trzymamy kciuki za Jakuba!