09 września 2017 19:18 | Aktualności

Rok szkolny 2017/2018 – rozpoczęty!

4 września 2017 r. o godz. 900 w ZS w Zawadzie miała miejsce uroczysta akademia z okazji inauguracji nowego roku szkolnego. Część artystyczną pod hasłem „Pocztówki z wakacji” przygotowali uczniowie klasy V oraz III gimnazjum wraz z opiekunkami SU – p. Lucyną Komplikowicz i p. Elżbietą Kusibab. Wspomnienia z wakacji przeplatały piosenki w wykonaniu chórku piątoklasistek oraz Huberta Bukowskiego z kl. III gimnazjum. Po występie dyrektor szkoły – pan Janusz Słabicki serdecznie powitał wszystkich zebranych, szczególnie ciepłe słowa skierował do uczniów klasy I, a następnie zapoznał ze zmianami, które przyniósł nowy rok szkolny.
Ogromną niespodzianką dla wszystkich było przybycie na uroczystość pani Adrianny Miazgi – Sekretarza Gminy Dębica, która podzieliła się z zebranymi wspaniałą wiadomością dotyczącą budowy obok szkoły boiska wielofunkcyjnego. Ta informacja wywołała gromkie brawa zarówno wśród uczniów, jak i rodziców oraz nauczycieli. Teraz z niecierpliwością czekamy na realizację projektu.