31 maja 2017 17:44 | Aktualności

Powiatowe zawody „Baw się z nami”

W dniu 31 maja 2017 r. na boisku w Pustkowie Osiedlu odbyły się powiatowe zawody „Baw się z nami".Również najmłodsi sportowcy z naszej szkoły z klas II-III Szkoły Podstawowej wzięli w nich udział. W zmaganiach w konkursie brało udział 4 szkoły z powiatu dębickiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy III i II SP, którzy spisali się bardzo dobrze. Walczyli oni do końca bardzo dzielnie o każdy punkt. W ostatecznej klasyfikacji zajęli dobre - III miejsce. Mam nadzieję, że uczniowie nie zniechęcą się i w dalszym ciągu z tak dużym zaangażowaniem, również rodziców będą wyrażać chęć podjęcia rywalizacji sportowej w przyszłości. Gratulujemy serdecznie zarówno uczniom jak i ich rodzicom!
Dnia 25 maja 2017r. na hali sportowej w naszej szkole odbyły się Powiatowe Zawody Sportowe „Baw się razem z nami”. W zawodach uczestniczyło 5 drużyn z całego powiatu kolbuszowskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy III A i III B w składzie: Magdalena Jadach, Natalia Magda, Mikołaj Kosiorowski i Mikołaj Wójcik z klasy III A oraz Miłosz Magda, Jakub Posłuszny, Kinga Serafin