24 maja 2017 17:43 | Aktualności

Gminne Zawody „ Baw się z nami”

W dniu 24 maja w Zespole Szkół w Brzeźnicy odbyło się kolejne wydarzenie z kalendarza imprez sportowych - gminne zawody sportowe klas I-III ,,Baw się z Nami".Uczestniczyło w nich 13 drużyn z Gminy Dębica. Uczniowie walczyli o punkty w siedmiu dyscyplinach: sztafeta, skoki z miejsca, bieg i zamiana piłek, biegi w workach, rzut piłeczką palantową do żywego kosza, wyścigi z szarfami oraz strzały do bramki. Na zawodach panowała atmosfera sportowej rywalizacji i dużego zaangażowania. Naszej drużynie towarzyszyło dużo emocji, ale zaprezentowali się bardzo dobrze i zdobyli pierwsze miejsce. Jednak, nie zwycięstwo było najważniejsze, a przede wszystkim fantastyczna wspólna zabawa.

GRATULUJEMY MEDALOWEGO MIEJSCA!