06 czerwca 2017 14:15 | Aktualności

Podsumowanie projektów edukacyjnych 2017

W środę, 31 maja br. w naszej szkole miało miejsce podsumowanie
projektów edukacyjnych realizowanych przez uczniów klasy II gimnazjum. W tym ważnym dla nich wydarzeniu swoją obecnością wspierali ich rodzice, nauczyciele na czele
z dyrektorem szkoły oraz koledzy i koleżanki z pozostałych klas gimnazjalnych i z klasy VI SP.

W roku szkolnym 2016/2017 projekty były realizowane w trzech grupach. Pierwsza z nich w składzie: Natalia Mroczek jako lider, Magdalena Słota i Aneta Stalec realizowała temat The United Kingdom – One country, different people, zaś opiekę nad nimi sprawowała pani Jolanta Duźniak. Druga grupa, w skład której weszli: Hubert Bukowski jako lider, Tomasz Rymut i Mateusz Pięta zajmowała się tematem Historia komputera,a wsparciem służył im pan Sebastian Pluta. Ostatnia grupa, którą utworzyli: Joanna Jamróg jako lider, Julia Kulig, Dominika Szela oraz Jakub Bielatowicz pod bacznym okiem pani Anny Czechury zajmowała się tematem Historia filmu. Wszystkie prezentacje były bardzo ciekawe i z całą pewnością wzbogaciły dotychczasową wiedzę nie tylko uczniów klasy II, ale również wszystkich uczestników spotkania.

Na koniec podopieczni podziękowali swoim opiekunom za okazaną pomoc merytoryczną, za wyrozumiałość i dobre słowo, rodzicom za wsparcie, a wszystkim zebranym za ich obecność w tym ważnym dla nich dniu.

Projekty gimnazjalne