28 maja 2017 10:17 | Aktualności

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR" - wyniki

16 marca 2017 r zuchy z klasy IV brały udział w XXVI edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "KANGUR". Zuchy rozwiązywały test "MALUCH", składający się z 24 zadań o różnym stopniu trudności. W konkursie wzięli udział Patrycja Kubas i Oliwier Cwinart.

WYNIKI:

PATRYCJA KUBAS - WYRÓŻNIENIE

OLIWIER CWINART - UDZIAŁ

Uczniów do konkursu przygotowała pani MARTA PLUTA i ANTONINA SYPEL. Dziękujemy pani Ani Kubisztal z ZS w Nagawczynie za pomoc w zorganizowaniu konkursu a uczniom gratulujemy! Dodatkowe nagrody ufundowało SKO!