25 kwietnia 2017 19:16 | Aktualności

Gminny konkurs Przyrodniczo- Ekologiczny „ Przyroda wspólnym domem’.

Dnia 25 kwietnia uczennice z klasy II i III Natalia Grych oraz Marlena Jędrzejczyk uczestniczyły w konkursie „ Przyroda wspólnym domem” zorganizowanym przez Zespół Szkół w Stobiernej. Do rywalizacji przystąpiło 22 uczniów z 9 szkół. Uczennice pisały testy wiedzy ekologiczno- przyrodniczej i świetnie się spisały. Natalia Grych z klasy II zajęła II miejsce a Marlenka Jędrzejczyk z klasy III – trzecie miejsce. Uczennice otrzymały dyplomy i nagrody książkowe. Gratulujemy sukcesu.