26 kwietnia 2017 13:52 | Aktualności

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNO-PRZYRODNICZY "EDI"

25 kwietnia w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy "EDI". Celem konkursu jest kształtowanie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży szkolnej a także propagowanie obchodów związanych z Dniem Ziemi. Test składał się z 26 pytań z podanymi do każdego pytania czterema odpowiedziami. Wśród odpowiedzi co najmniej jedna była prawidłowa. W konkursie udział brały zuchy z klasy IV: Julia Bukowska, Anna Klasło, Aleksandra Krypel, Oliwier Cwinart, Patrycja Kubas i Wiktoria Pociask. Organizatorem konkursu była Antonina Sypel, współorganizatorem - Krzysztof Gierłach. Teraz czekamy na wyniki i mocno trzymamy kciuki!