20 marca 2017 18:29 | Aktualności

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR"

16 marca 2017 r w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR", organizowany przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu.  W konkursie brali udział uczniowie klasy IV: Patrycja Kubas i Oliwier Cwinart. Test składał się z 24 zadań. Każdy uczestnik otrzymał układankę-breloczek "Magiczny szcześcian". Uczniów do konkursu przygotowały Marta Pluta i Antonina Sypel. Teraz czekamy na wyniki i trzymamy kciuki za Patrycję i Oliwiera.