09 marca 2017 19:54 | Aktualności

"SKĄD SIĘ WZIĘŁY PIENIĄDZE, CZYLI BANKOWOŚĆ W PIGUŁCE" - ZAJĘCIA Z PRZEDSTAWICIELKAMI BANKU PKO W DĘBICY.

Dnia 7 marca 2017 r gościliśmy w naszej szkole przedstawicielki Banku PKO w Dębicy; Panią Bożeną Rymarz i Panią Dorotą Zaborowską. Panie przybliżyły uczniom - członkom SKO, historię pieniądza i powstanie bankowości. Zajęcia urozmaicone zostały prezentacją nowego banknotu 500-złotowego. Była też praca z czasopismem "Brawo Bank" i czas na ulubione krzyżówki. Na koniec dla najbardziej zaangażowanych zuchów były słodkie upominki. Dziękujemy Paniom za przyjęcie zaproszenia!