15 lutego 2017 18:15 | Aktualności

Wyjazd do kina "Kosmos"

13 lutego osiemnastu uczniów klas IV, V i VI wzięło udział w wyjeździe do kina KOSMOS w Dębicy. Najpierw odbyła się lekcja kinowa – „Magia kina – tajniki sztuki filmowej”.

Dowiedzieliśmy się wówczas, jakie są najważniejsze etapy tworzenia dzieła filmowego. Poznaliśmy tajemnice tworzenia najsłynniejszych filmów oraz obejrzeliśmy najpopularniejsze sceny, które były improwizowane.

Nie spodziewaliśmy się, iż w taki sposób powstają filmy. Po lekcji prowadzonej przez przemiła panią, obejrzeliśmy film „Tom i Huck”.

Cały wyjazd był bardzo udany, a my z uśmiechniętymi buziami wróciliśmy do domu.