Dyrekcja Zespołu Szkół w Zawadzie informuje, że miejscem realizacji obowiązku szkolnego dla uczniów szkoły podstawowej wszystkich mieszkańców miejscowości Zawada od 01 września 2017 roku jest Publiczna Szkoła Podstawowa im. Edwarda Raczyńskiego w Zawadzie.

Aktualności

14 lutego 2017 19:51 | Aktualności

WYSTAWA FOTOGRAFICZNA "ZAWADA W ZIMOWEJ SZACIE"

14 lutego 2017 r w Centrum Oświatowo-Kulturalnym w Zawadzie została zorganizowana WYSTAWA FOTOGRAFICZNA "ZAWADA W ZIMOWEJ SZACIE". Na wystawie zaprezentowano prace Aleksandry i Pauliny Krypel, Patrycji Kubas, Julii Bukowskiej, Amelii Sekrety, Anny Klasło i Marleny Jędrzejczyk. Na fotografiach uwieczniono ciekawe miejsca i ukazano malowniczość oraz atrakcyjność wsi w zimowej szacie. Otwarciu wystawy towarzyszyło spotkanie przy herbatce i walentynkowych ciasteczkach. Na spotkaniu byli uczestnicy warsztatów fotograficznych, które odbyły się w czasie ferii zimowych oraz pan Ryszard Zbaraza, pan Dyrektor i Rodzice. Rozdano też dyplomy i nagrody w różnych konkursach:

* Konkurs Fotograficzny "Zawada w zimowej szacie":

I miejsce - Aleksandra Krypel (kl IV) i Paulina Krypel (kl V)

II miejsce - Patrycja Kubas, Julia Bukowska, Amelia Sekreta (kl IV)

III miejsce - Anna Klasło (kl IV)

Wyróżnienie - Marlena Jędrzejczyk z kl III

* Konkurs Plastyczny "Krajobraz zimowy":

I miejsce - Anna Klasło

II miejsce - Izabela Klasło

III miejsce - Justyna Krypel

Wyróżnienie - Weronika Dubanik

* Konkurs Plastyczny "Projektowanie na ekranie":

I miejsce - Anna Klasło, Julia Bukowska, Patrycja Kubas

II miejsce - Jakub Harla

W Konkursie Fotograficznym "Pamagam ptakom przetrwać zimę" najlepszym okazał się Jakub Harla, a tytuł "MISTRZA NAZ" otrzymała Patrycja Kubas.

Został też wydany ALBUM "ZAWADA W ZIMOWEJ SZACIE". Dziękujemy Panu Ryszardowi Zbarazie za przygotwanie ALBUMU, Rodzicom za pomoc w przygotowaniu spotkania. NAGRODZONYM GRATULUJEMY!!!

Przeczytano: 541 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: