14 lutego 2017 19:51 | Aktualności

WYSTAWA FOTOGRAFICZNA "ZAWADA W ZIMOWEJ SZACIE"

* Konkurs Fotograficzny "Zawada w zimowej szacie":

I miejsce - Aleksandra Krypel (kl IV) i Paulina Krypel (kl V)

II miejsce - Patrycja Kubas, Julia Bukowska, Amelia Sekreta (kl IV)

III miejsce - Anna Klasło (kl IV)

Wyróżnienie - Marlena Jędrzejczyk z kl III

* Konkurs Plastyczny "Krajobraz zimowy":

I miejsce - Anna Klasło

II miejsce - Izabela Klasło

III miejsce - Justyna Krypel

Wyróżnienie - Weronika Dubanik

* Konkurs Plastyczny "Projektowanie na ekranie":

I miejsce - Anna Klasło, Julia Bukowska, Patrycja Kubas

II miejsce - Jakub Harla

W Konkursie Fotograficznym "Pamagam ptakom przetrwać zimę" najlepszym okazał się Jakub Harla, a tytuł "MISTRZA NAZ" otrzymała Patrycja Kubas.

Został też wydany ALBUM "ZAWADA W ZIMOWEJ SZACIE". Dziękujemy Panu Ryszardowi Zbarazie za przygotwanie ALBUMU, Rodzicom za pomoc w przygotowaniu spotkania. NAGRODZONYM GRATULUJEMY!!!