12 lutego 2017 18:00 | Aktualności

Wyjazd na musical pt: „O małej syrence w niejednej piosence”

Dnia 6 lutego uczniowie klasy „O”, II i III wybrali się wraz ze swoimi wychowawczyniami do DK „ Mors” do Dębicy na musical pod tytułem: „ O małej syrence w niejednej piosence”. Wspaniałe kolorowe dekoracje, bajeczne kostiumy aktorów oraz przepiękna muzyka i piosenki sprawiły, że dzieci z zapartym tchem śledziły losy syrenki Vivien. Również poza sceną wesoły krab narobił niemałego zamieszania i sprawił swoją obecnością wiele uciechy całej publiczności. Wrażenia z tego przedstawienia na długo zostaną w pamięci dzieci.