28 stycznia 2017 15:25 | Aktualności

Ferie zimowe u zuchów - DZIEŃ V!

27 stycznia - ostatni dzień zajęć w Centrum Oświatowo- Kulturalnym w Zawadzie. W tym dniu dzieci rywalizowały między sobą w różnych konkursach: plastycznych, literackich, ruchowych, a także w grach zespołowych. Najchętniej brały udział w zabawach ruchowych i tanecznych.

I wreszcie nadszedł czas na podsumowania!

Czas od 23 I - 27 I to wymarzony czas dla dzieci. Bogata i ciekawa oferta zajęć artystycznych umożliwiła aktywne spędzenie wolnego czasu i przyciągnęła zuchów i innych członków SKO a nawet gimnazjalistów. Dzieci chętnie korzystały z zaproponowanych form aktywności. Na zabrakło czasu na zabawę karnawałową. Każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Czas spędzony z rówieśnikami pozostanie na długo w pamięci!

Uczestnikami zajęć były zuchy z klasy IV: Aleksandra Krypel, Patrycja Kubas, Amelia Sekreta, Weronika Dubanik, Mateusz Misiura, Bartosz Rymut, Jakub Harla, Julia Bukowska, Anna Klasło oraz członkowie SKO z innych klas: Kinga Guzior i Marlena Jędrzejczyk z klasy III, Filip Szela, Dominik Jędrzejczyk i Ola Kurcz z klasy II, Barbara Sujdak z klasy V, a także Justyna Krypel, Wojtek Krypel, Aleksandra Raś, Izabela Klasło, Wiktoria Machała oraz 13 młodych ochotników do OSP.

Dodatkową atrakcją były liczne konkursy. Kto był najlepszy?

* KONKURS PLASTYCZNY "Zimowy krajobraz"

I miejsce - Anna Klasło

II miejsce - Izabela Klasło

III miejsce - Justyna Krypel

* KONKURS FOTOGRAFICZNY "Zawada w zimowej szacie"

I miejsce - Aleksandra i Paulina Krypel

II miejsce - Patrycja Kubas, Julia Bukowska, Amelia Sekreta

III miejsce - Anna Klasło

Wyróżnienie - Marlena Jędrzejczyk

* KONKURS "Jestem mistrzem NAZ"

I miejsce - Patrycja Kubas

II miejsce - Aleksandra i Paulina Krypel

III miejsce - Filip Szela i Barbara Sujdak

Wyróżnienie - Kinga Guzior i Justyna Krypel

DYPLOMY I NAGRODY W KONKURSIE PLASTYCZNYM I FOTOGRAFICZNYM UFUNDOWAŁO SKO! WSZYSTKIM GRATULUJEMY!!!