26 stycznia 2017 19:38 | Aktualności

FERIE ZIMOWE U ZUCHÓW - DZIEŃ IV!

26 stycznia - kolejny dzień ferii zimowych i kolejny dzień ciekawych zajęć w Centrum Oświatowo-Kulturalnym w Zawadzie. Dzień dzisiejszy przebiegał pod hasłem "Zuchy nie tylko oszczędzają ale i świetnie na zabawie karnawałowej wywijają". Dziś na zajęciach było 14 dzieci (zuchów i innych członków SKO) oraz 13 gimnazjalistów - ochotników do OSP.

Co robiliśmy?

* zabawa karnawałowa,

* konkursy z nagrodami,

* jak promujemy SKO-konkurs,

* pierwsza pomoc - ćwiczenia,

* pokaz udzielania pomocy poszkodowanym,

* podsumowanie dnia, plany na jutro,

Zajęcia prowadzili druhna Antonina Sypel i instruktor tańca z CKiB - pan Maciej Sobotowski. Nagrody w konkursach ufundowało SKO!