27 grudnia 2016 14:27 | Aktualności

"Śpiewajmy i grajmy Mu..."

Gminne eliminacje do Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych oraz Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek za nami. Przedpołudnie 15 XII 2016 r w Domu Kultury w Pustkowie-Osiedlu upłynęło przy dźwiękach kolęd i pastorałek w wykonaniu dzieci i młodzieży z terenu gminy Dębica. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy IV - Anna Klasło, Aleksandra Krypel, Patrycja Kubas oraz przedszkolaki - Natalia Michoń i Izabella Niemiec.

Wyniki:

KATEGORIA I

I miejsce - Aleksandra Krypel

wyróżnienie - Natalia Michoń

udział - Izabella Niemiec

KATEGORIA II

III miejsce - Patrycja Kubas

udział - Anna Klasło

Spośród 9 szopek wykonanych przez naszych uczniów - III miejsce zajęła szopka Karoliny Zagórskiej i jej siostry Wiktorii w kategorii "Szopka rodzinna"

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i słodycze. Gratulujemy!

Ola Krypel, Patrycja Kubas i Natalia Michoń reprezentować będą szkołę podczas Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 10 stycznia 2017 r w Domu Kultury "Śnieżka" w Dębicy. Trzymamy kciuki!