22 grudnia 2016 10:28 | Aktualności

"WITAMY JEZUSA" - uroczyste spotkanie przed Świętami Bożego Narodzenia.

Święta Bożego Narodzenia są szczególnym okresem - czasem wspólnego przebywania z bliskimi, cieszenia się ich obecnością. 21 grudnia w naszej szkole w świątecznie udekorowanej sali zebrali się nauczyciele z panem dyrektorem, pracownicy szkoły i społeczność uczniowska. Na spotkanie zawitał ks. Proboszcz oraz czcigodni emeryci. Wzruszające i nagrodzone dużymi brawami przedstawienie "Witamy Jezusa" oraz piękne kolędy zaprezentowały zuchy z klasy IV oraz uczniowie z kl II i z przedszkola, przygotowane pod opieką druhny Antoniny Sypel i pana Roberta Piękosia. Zuchom przygrywała na flecie uczennica klasy II PG - Magdalena Słota. To był miły czas, trochę wspomnień, a przede wszystkim dużo ciepłych życzeń. Wszystko to wpłynęło na radosną atmosferę spotkania. Na koniec odbyło się rozdanie nagród w konkursach zorganizowanych przez SKO.