19 grudnia 2016 14:36 | Aktualności

Konkurs: „Zdrowo się odżywiamy”.

W dniu 14 XII w naszej szkole został zorganizowany konkurs promujący zdrową żywność . Organizatorem konkursu była panie : R. Bajor oraz K. Patla. Zgodnie z regulaminem przedszkole oraz klasy II i III robiły kanapki, klasy IV- VI sałatki a klasy I- III gimnazjum przygotowywały koktajle. Komisja konkursowa w składzie: dyrektor, pani A. Tymczyna, pani M. Pięciak, pani K. Patla oraz pani R. Bajor oceniała zestawy przygotowane przez uczniów. Przy ocenie brano pod uwagę: prezentację stołu, wykonanie zgodnie z konkursem oraz ogólny wygląd i estetykę. Wszyscy uczniowie świetnie się spisali. Komisja była zachwycona przygotowanymi zestawami i jednogłośnie przyznała wszystkim uczestnikom pierwsze miejsca. Na szczególne wyróżnienie zasługiwała dekoracja stołu uczniów klasy IV ( naturalne piękne dekoracje) oraz klasy I gimnazjum. Na końcu nastąpiła degustacja pysznych kanapek, sałatek i koktajli. Konkurs zakończył się w miłej atmosferze.