19 grudnia 2016 14:21 | Aktualności

Mikołajkowe Zawody pływackie i kolejne medale naszych ucznió

W dniu 12 XII uczniowie klas II, III i IV uczestniczyli w zawodach pływackich na Kompleksie Basenów „Nemo” w Pustkowie  Osiedlu. Klasę II reprezentowali: Aleksandra Kurcz i  Filip Szela. Z klasy III w zawodach uczestniczyli: Karolina Tabiś, Patrycja Bassara, Dominik Baran i Damian Niedziela. Z klasy IV wystartowali: Julia Bukowska, Weronika Dubanik, Amelia Sekreta, Konrad Groszyk, Jakub Harla i Olivier Cwinart. Uczniowie klasy III i IV na zawodach pływali różnymi stylami. Nasi młodzi zawodnicy i tym razem zaprezentowali swoje najwyższe umiejętności pływackie i przywieźli aż 6 medali.   Wyniki naszych uczniów:

Aleksandra Kurcz – II miejsce

Karolina Tabiś -I miejsce

Daniel Niedziela- I miejsce

Dominik Baran- II miejsce

Julia Bukowska -III miejsce

Konrad Groszczyk III miejsce

Ponadto uczniowie klasy III i IV płynęli w sztafecie składającej się z 10 uczniów. Na 7 szkół biorących udział w sztafecie reprezentanci naszej szkoły zajęli 2 miejsce. Przywieźli dyplom  i puchar. Gratulujemy naszym pływakom wspaniałych sukcesów.