10 grudnia 2016 13:24 | Aktualności

Święty Mikołaj w szkole

Już od samego rana ,,mikołajowe” czapki, zdobiły głowy prawie całej społeczności szkolnej. W tym wyjątkowym dniu, pojawili się również uczniowie, którzy w swoim stroju mieli coś czerwonego, czyli mikołajowego. Tradycyjnie, jak co roku, tego dnia, panował u nas szczególny klimat, przede wszystkim za sprawą szanownego Gościa. Święty Mikołaj dotarł do szkoły z workiem pełnym prezentów, co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie. Dla każdego dziecka znalazła się paczka, dla młodszego i dla starszego, dla grzecznego i mniej grzecznego. Było dużo radości i uśmiechów. Szkoda, że Mikołajki są tylko raz w roku!