10 grudnia 2016 11:55 | Aktualności

UWIELBIAMY ZWIERZĘTA!

6 grudnia 2016 r zuchy z klasy IV wybrały się do Dębicy. Celem wyprawy było MINI ZOO. Wszystkim to miejsce bardzo się podobało. Pan przewodnik ciekawie i z zaangażowaniem opowiadał o zwierzętach: owadach, rybach, gadach, ptakach... Z ciekawością oglądały bawiące się szynszyle. Szkoda tylko, że nie było LOKATKI. W ten sposób zrealizowaliśmy jedno z zadań sprawności zuchowej "Młody przyrodnik". Na koniec w McDonalds zuchy otrzymały mikołajkowe upominki z ulubionymi zabawkami.