10 grudnia 2016 11:25 | Aktualności

ZUCHY Z WIZYTĄ W BANKU PKO!

6 grudnia zuchy z Gromady Zuchowej "Kukiełkowe Bractwo", (członkowie SKO) udały się z wizytą do banku PKO w Dębicy. Zwiedziły placówkę, z zaciekawieniem obejrzały salę obsługi klienta i inne pomieszczenia banku. Przewodnikiem wycieczki była Pani Bożena Rymarz - opiekunka SKO. Celem wizyty było zapoznanie się z pracą bankowców. W czasie wizyty zuchy nauczyły się wpłacać na własne konto. Na zakończenie zuchy otrzymały drobne upominki i gazetki "Brawo bank". Za pomoc w zorganizowaniu wycieczki dziękujemy rodzicom (M. Bukowska, M. Krypel, Sz. Sekreta).