16 listopada 2016 20:36 | Aktualności

Sparing w piłkę nożną z Nagawczyną

Piłka nożna jest jednym z najpopularniejszych sportów na świecie. Statystyki pokazują, że w przysłowiową „nogę” gra regularnie w naszym kraju blisko 400 tysięcy osób. Ponadto tych, którzy grywają sporadycznie, liczy się w aż w milionach. Również nasi gimnazjaliści lubią grać w piłkę nożną. W tym tygodniu tj. 8 listopada, aby urozmaicić zajęcia pozalekcyjne udali się do Nagawczyny na sparing.  Naszą szkołę reprezentowali: Paweł Jaje, Dominik Szczygieł, Albert Król, Kacper Czudecki, Michał Pociask, Przemysław Ligęska, Mateusz Łapka i Sebastian Mordel. Natomiast gospodarzy: Krzysztof Polecki, Sebastian Salij, Adrian i Jakub Wielgus, Karol Mazur, Michał Krół, Krzysztof Kucharski i Tomasz Wąsik. Uczniowie zostali podzieleni na czwórki, które to następnie rozegrały między sobą cztery mecze. Rywalizacja była zacięta i wyrównana. Musimy jednak uznać nieznaczną przewagę gospodarzy. Na koniec spotkania zostały podyktowane rzuty karne, które pokazały równy poziom. Chłopcy mieli okazję wykazać się umiejętnościami piłkarskimi w rywalizacji sportowej oraz miło spędzić czas. Kolejny sparing już wkrótce tym razem u nas w siatkówkę. Zapraszamy!