09 listopada 2016 14:25 | Aktualności

"SKO TO JEST TO" - apel o oszczędzaniu.

8 listopada zuchy z Gromady Zuchowej "Kukiełkowe Bractwo" zorganizowały apel poświęcony oszczędzaniu. Wszyscy wiemy, że ważną rolę w codziennym życiu człowieka odgrywa umiejętność właściwego gospodarowania pieniędzmi. Powinniśmy się jej uczyć od najmłodszych lat. Taką możliwość daje uczniom SKO. Zuchy mówiły o oszczędzaniu poprzez montaż słowno-muzyczny pod hasłem "SKO TO JEST TO". Zachęcały do zakładania kont w banku PKO i do udziału w realizacji zadań Ogólnopolskiego Konkursu dla SKO - edycja 2016/17. Najlepsi w realizacji zadań konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez SKO. A były to: Patrycja Kubas, Aleksandra Krypel, Julia Bukowska i Anna Klasło. Zuchom gratulujemy!