06 listopada 2016 18:53 | Aktualności

ZAWODY PŁYWACKIE "JUŻ PŁYWAM" DLA KLAS IV NA KOMPLEKSIE BASENÓW „NEMO” W PUSTKOWIE – OSIEDLU

W dniu 3 listopada br. na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu, odbyły się Zawody Pływackie dla klas IV z terenu Gminy Dębica. Zawody zorganizowane przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica. W zawodach udział wzięli uczniowie z 9 zespołów szkół gminy Dębica. Zawody podzielone były na dwie grupy: chłopców i dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowali:

Amelia Sekreta i Konrad Groszyk – w stylu dowolnym, Julia Bukowska w stylu klasycznym,

oraz Weronika Dubanik i Bartosz Rymut – w stylu grzbietowym.
Ostatecznie Julia Bukowska wywalczyła III miejsce w stylu klasycznym, popularnie nazywanej „żabką”.

Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy za udział w zawodach, a na najlepszych pływaków czekały dodatkowo medale i dyplomy.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych wyników.

Zawody pływackie