02 listopada 2016 16:52 | Aktualności

Szkolny Konkurs Plastyczny "Nasi Święci Patronowie"

"Nasi Święci Patronowie" to temat Szkolnego Konkursu Plastycznego, którego organizatorem był Ksiądz Proboszcz Józef Książek. Uczniowie mieli narysować portret swojego świętego patrona i napisać o nim kilka ciekawostek, o jego życiu i świętości.

Jury w składzie:

* Janusz Słabicki - dyrektor szkoły

* Józef Książek - proboszcz

* Elżbieta Iwan - nauczyciel plastyki

oceniając prace brali pod uwagę: zgodność z tematem, samodzielność wykonania i estetykę prac.

Oto wyniki:

* I miejsce - Paulina Tokarz (kl VI), Julia Bukowska i Patrycja Kubas (kl IV), Aleksandra Kurcz (kl II),

* II miejsce - Paulina Krypel (kl V), Aleksandra Krypel (kl IV),

* III miejsce - Anna Klasło, Amelia Sekreta (kl IV), Franciszek Słomba (kl II),

Wszyscy otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Księdza Proboszcza i przez SKO. NAGRODZONYM GRATULUJEMY!