02 listopada 2016 16:29 | Aktualności

Szkolny Konkurs Plastyczny "Załóż konto w PKO"

Ważną rolę w codziennym życiu człowieka odgrywa umiejętność właściwego gospodarowania pieniędzmi. Powinniśmy się jej uczyć od najmłodszych lat. Taką możliwość daje uczniom SKO. W miesiącu październiku opiekunka SKO, pani Antonina Sypel ogłosiła KONKURS PLASTYCZNY "Załóż konto w PKO". Uczniowie mieli wykonać plakat zachęcający do założenia konta w PKO i systematycznego oszczędzania w SKO.

31 października podsumowano konkurs.

Wyniki:

* I miejsce - Patrycja Kubas

* II miejsce - Julia Bukowska i Aleksandra Krypel

* III miejsce - Anna Klasło

Uczennice otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez SKO. GRATULUJEMY!