27 października 2016 19:45 | Aktualności

Wyjazd na lodowisko

W środę 26 października 2016r. 38- osobowa osobowa grupa uczniów z naszej szkoły udała się na lodowisko do Dębicy. Dzieci i młodzież mogły doskonalić swoje umiejętności jazdy figurowej na lodzie. Można powiedzieć, że wszyscy radzili sobie bardzo dobrze. Mimo bolących nóg i kostek zabawa była niepowtarzalna. Nie zabrakło „kontrolowanej pogoni” , a także uformowanego „pociągu”. Jednak najważniejszy był uśmiech, który gościł na twarzach uczestników wyjazdu. Dobra zabawa na ponad godzinę odciągnęła dzieci i młodzież od komputerów, tabletów i telefonów komórkowych. Mamy nadzieję, że uczestnicy wyjazdu od tej pory częściej będą spędzać wolny czas w sposób aktywny.

Wyjazd na lodowisko