30 czerwca 2016 16:17 | Aktualności

Wakacyjna przygoda zuchów z klasy III

30 czerwca druhna A. Sypel zaprosiła  zuchów z Gromady Zuchowej "Kukiełkowe Bractwo" do kina "Kosmos" w Dębicy na film 3D "Mój przyjaciel orzeł". Bohaterem filmu jest mieszkający w górskiej okolicy chłopiec o imieniu Lukas, który znajduje w lesie ranne pisklę orła. Lukas postanawia wyleczyć jego złamane skrzydło i nauczyć życia w dzikich ostępach. Zadanie jest trudne, bo ojciec chłopca nie pochwala jego planów. Wielkim wsparciem dla chłopca jest tajemniczy Danzer. Film został zrealizowany z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik filmowych i operatorskich. Zachwycają też piękne zdjęcia przyrody i muzyka, które sprawiają, że film stanowi magiczną opowieść o niezwykłej - a przez to wspaniałej - więzi ze zwierzęciem. Wszyscy bardzo przeżywali film i niejednemu łza zakręciła się w oku. Na koniec druhna zaprosiła do Mc, Donalds, gdzie każdy otrzymał upominek w postaci zestawu, a pan dyrektor zaprosił na pyszne lody. Wszyscy świetnie się bawili! ZUCHY DZIĘKUJĄ PANU ANDRZEJOWI BARSZCZOWI ORAZ PAŃSTWU DOROCIE I STEFANOWI BIESZCZADOM!!!