Dyrekcja Zespołu Szkół w Zawadzie informuje, że miejscem realizacji obowiązku szkolnego dla uczniów szkoły podstawowej wszystkich mieszkańców miejscowości Zawada od 01 września 2017 roku jest Publiczna Szkoła Podstawowa im. Edwarda Raczyńskiego w Zawadzie.

Publiczne Gimnazjum w Zawadzie - Klasa III

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski III mgr Elżbieta Kusibab
08:55 - 09:40 Język polski III mgr Elżbieta Kusibab
09:50 - 10:35 Język niemiecki III mgr Katarzyna Pawełek
10:55 - 11:40 Wychowanie do życia w rodzinie III mgr Anna Czechura
11:50 - 12:35 Historia III mgr Anna Czechura
12:45 - 13:30 Geografia III mgr Krzysztof Gierłach
13:40 - 14:25 Język angielski III mgr Jolanta Duźniak

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne dziewczęta SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne dziewczęta SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz
09:50 - 10:35 Wiedza o społeczeństwie III
10:55 - 11:40 Język angielski III mgr Jolanta Duźniak
11:50 - 12:35 Matematyka III mgr Teresa Świętoń
12:45 - 13:30 Język polski III mgr Elżbieta Kusibab
13:40 - 14:25 Edukacja dla bezpieczeństwa III mgr Janusz Słabicki
14:35 - 15:20 Wychowanie fizyczne chłopcy SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne chłopcy SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne chłopcy SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz
09:50 - 10:35 Historia III mgr Anna Czechura
10:55 - 11:40 Język polski III mgr Elżbieta Kusibab
11:50 - 12:35 Godzina wychowawcza III mgr Teresa Świętoń
12:45 - 13:30 Matematyka III mgr Teresa Świętoń
13:40 - 14:25 Język angielski III mgr Jolanta Duźniak

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 Matematyka III mgr Teresa Świętoń
09:50 - 10:35 Język niemiecki III mgr Katarzyna Pawełek
10:55 - 11:40 Biologia III mgr Monika Pociask
11:50 - 12:35 Religia III ks Piotr Paciorek
12:45 - 13:30 Zajęcia techniczne III mgr Danuta Zborowska
13:40 - 14:25 Wychowanie fizyczne dziewczęta SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz
14:35 - 15:20 Wychowanie fizyczne dziewczęta SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 Religia III ks Piotr Paciorek
09:50 - 10:35 Matematyka III mgr Teresa Świętoń
10:55 - 11:40 Język polski III mgr Elżbieta Kusibab
11:50 - 12:35 Chemia III mgr Bożena Sztogrin
12:45 - 13:30 Geografia III mgr Krzysztof Gierłach
13:40 - 14:25 Fizyka III mgr Sebastian Pluta
14:35 - 15:20 Wychowanie fizyczne chłopcy SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz