Dyrekcja Zespołu Szkół w Zawadzie informuje, że miejscem realizacji obowiązku szkolnego dla uczniów szkoły podstawowej wszystkich mieszkańców miejscowości Zawada od 01 września 2017 roku jest Publiczna Szkoła Podstawowa im. Edwarda Raczyńskiego w Zawadzie.

Publiczne Gimnazjum w Zawadzie - Klasa III

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Fizyka III mgr Tomasz Góra
08:55 - 09:40 Geografia III mgr Krzysztof Gierłach
09:50 - 10:35 Historia III mgr Anna Czechura
10:55 - 11:40 Język polski III mgr Elżbieta Kusibab
11:50 - 12:35 Matematyka III mgr Anna Kubisztal
12:45 - 13:30 Język angielski III mgr Jolanta Duźniak
13:40 - 14:25 Wychowanie fizyczne dziewczęta SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz
14:35 - 15:20 Wychowanie fizyczne dziewczęta SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne chłopcy SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz
08:55 - 09:40 Technika III mgr Danuta Zborowska
09:50 - 10:35 Matematyka III mgr Anna Kubisztal
10:55 - 11:40 Język polski III mgr Elżbieta Kusibab
11:50 - 12:35 Język niemiecki III mgr Anna Rokita
12:45 - 13:30 Wiedza o społeczeństwie III
13:40 - 14:25 Język polski III mgr Elżbieta Kusibab
14:35 - 15:20 Wychowanie do życia w rodzinie III mgr Anna Czechura

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Fizyka III mgr Tomasz Góra
08:55 - 09:40 Biologia III mgr Beata Mądro
09:50 - 10:35 Język polski III mgr Elżbieta Kusibab
10:55 - 11:40 Język angielski III mgr Jolanta Duźniak
11:50 - 12:35 Godzina wychowawcza III mgr Elżbieta Kusibab
12:45 - 13:30 Edukacja dla bezpieczeństwa III mgr Janusz Słabicki
13:40 - 14:25 Wychowanie fizyczne chłopcy III mgr Lucyna Komplikowicz

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne dziewczęta SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz
08:55 - 09:40 Język angielski III mgr Jolanta Duźniak
09:50 - 10:35 Matematyka III mgr Anna Kubisztal
10:55 - 11:40 Język polski III mgr Elżbieta Kusibab
11:50 - 12:35 Religia III ks Piotr Paciorek
12:45 - 13:30 Język niemiecki III mgr Anna Rokita
13:40 - 14:25 Wychowanie fizyczne chłopcy SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz
14:35 - 15:20 Wychowanie fizyczne chłopcy SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne dziewczęta SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz
08:55 - 09:40 Matematyka III mgr Anna Kubisztal
09:50 - 10:35 Geografia III mgr Krzysztof Gierłach
10:55 - 11:40 Religia III ks Piotr Paciorek
11:50 - 12:35 Język polski III mgr Elżbieta Kusibab
12:45 - 13:30 Chemia III mgr Bożena Sztogrin
13:40 - 14:25 Historia III mgr Anna Czechura