Dyrekcja Zespołu Szkół w Zawadzie informuje, że miejscem realizacji obowiązku szkolnego dla uczniów szkoły podstawowej wszystkich mieszkańców miejscowości Zawada od 01 września 2017 roku jest Publiczna Szkoła Podstawowa im. Edwarda Raczyńskiego w Zawadzie.

Publiczne Gimnazjum w Zawadzie - Klasa II

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Geografia II mgr Krzysztof Gierłach
08:55 - 09:40 Historia II mgr Janusz Słabicki
09:50 - 10:35 Język polski II mgr Elżbieta Kusibab
10:55 - 11:40 Matematyka II mgr Anna Kubisztal
11:50 - 12:35 Język polski II mgr Elżbieta Kusibab
12:45 - 13:30 Wiedza o społeczeństwie II
13:40 - 14:25 Wychowanie fizyczne dziewczęta SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz
14:35 - 15:20 Wychowanie fizyczne dziewczęta SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne chłopcy SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz
08:55 - 09:40 Matematyka II mgr Anna Kubisztal
09:50 - 10:35 Język polski II mgr Elżbieta Kusibab
10:55 - 11:40 Język angielski II mgr Jolanta Duźniak
11:50 - 12:35 Historia II mgr Janusz Słabicki
12:45 - 13:30 Język niemiecki II mgr Anna Rokita
13:40 - 14:25 Wychowanie do życia w rodzinie II mgr Anna Czechura

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Zajęcia artystyczne mgr Anna Pietruszewska Sarama
08:55 - 09:40 Fizyka II mgr Tomasz Góra
09:50 - 10:35 Biologia II mgr Beata Mądro
10:55 - 11:40 Język polski II mgr Elżbieta Kusibab
11:50 - 12:35 Godzina wychowawcza II mgr Jolanta Duźniak
12:45 - 13:30 Język angielski II mgr Jolanta Duźniak
13:40 - 14:25 Wychowanie fizyczne chłopcy II mgr Lucyna Komplikowicz

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne dziewczęta SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz
08:55 - 09:40 Matematyka II mgr Anna Kubisztal
09:50 - 10:35 Język polski II mgr Elżbieta Kusibab
10:55 - 11:40 Technika II mgr Danuta Zborowska
11:50 - 12:35 Język niemiecki II mgr Anna Rokita
12:45 - 13:30 Religia II ks Piotr Paciorek
13:40 - 14:25 Wychowanie fizyczne chłopcy SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz
14:35 - 15:25 Wychowanie fizyczne chłopcy SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
00:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne dziewczęta SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz
08:50 - 09:40 Biologia II mgr Beata Mądro
09:50 - 10:35 Matematyka II mgr Anna Kubisztal
10:55 - 11:40 Język angielski II mgr Jolanta Duźniak
11:50 - 12:35 Chemia II mgr Bożena Sztogrin
12:45 - 13:30 Religia II ks Piotr Paciorek
13:40 - 14:25 Informatyka II mgr Sebastian Pluta