Dyrekcja Zespołu Szkół w Zawadzie informuje, że miejscem realizacji obowiązku szkolnego dla uczniów szkoły podstawowej wszystkich mieszkańców miejscowości Zawada od 01 września 2017 roku jest Publiczna Szkoła Podstawowa im. Edwarda Raczyńskiego w Zawadzie.

Publiczna Szkoła Podstawowa w Zawadzie - Klasa VI

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 Wychowanie do życia w rodzinie 6 mgr Anna Czechura
09:50 - 10:35 Język polski 6 mgr Halina Gliniak
10:55 - 11:40 Matematyka 6 mgr Anna Kędzior
11:50 - 12:35 Przyroda 6 mgr Krzysztof Gierłach
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne dziewczęta SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz
13:40 - 14:25 Wychowanie fizyczne dziewczęta SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski 6 mgr Halina Gliniak
08:55 - 09:40 Matematyka 6 mgr Anna Kędzior
09:50 - 10:35 Plastyka lekcja łączona z klasą 5 5 mgr Elżbieta Iwan
10:55 - 11:40 Historia i społeczeństwo 6 mgr Anna Czechura
11:50 - 12:35 Religia 6 ks Józef Książek
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne chłopcy SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz
13:40 - 14:25 Wychowanie fizyczne chłopcy SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Zajęcia komputerowe SKomputerowa mgr Janusz Słabicki
08:55 - 09:40 Język polski 6 mgr Halina Gliniak
09:50 - 10:35 Przyroda 6 mgr Krzysztof Gierłach
10:55 - 11:40 Język angielski 6 mgr Jolanta Duźniak
11:50 - 12:35 Godzina wychowawcza 6 mgr Halina Gliniak
12:45 - 13:30 Język polski 6 mgr Halina Gliniak
13:40 - 14:25 Religia 6 ks Józef Książek

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Kółko matematyczne 6 mgr Anna Kędzior
08:55 - 09:40 Matematyka 6 mgr Anna Kędzior
09:50 - 10:35 Język polski 6 mgr Halina Gliniak
10:55 - 11:40 Język angielski 6 mgr Jolanta Duźniak
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne dziewczęta SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne dziewczęta SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski 6 mgr Halina Gliniak
08:55 - 09:40 Matematyka 6 mgr Anna Kędzior
09:50 - 10:35 Język angielski 6 mgr Jolanta Duźniak
10:55 - 11:40 Historia i społeczeństwo 6 mgr Anna Czechura
11:50 - 12:35 Przyroda 6 mgr Krzysztof Gierłach
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne chłopcy SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz
13:40 - 14:25 Wychowanie fizyczne chłopcy SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz