Dyrekcja Zespołu Szkół w Zawadzie informuje, że miejscem realizacji obowiązku szkolnego dla uczniów szkoły podstawowej wszystkich mieszkańców miejscowości Zawada od 01 września 2017 roku jest Publiczna Szkoła Podstawowa im. Edwarda Raczyńskiego w Zawadzie.

Publiczna Szkoła Podstawowa w Zawadzie - Klasa IV

Wychowawca

mgr Anna Czechura

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Przyroda 4 mgr Krzysztof Gierłach
08:55 - 09:40 Język polski 4 mgr Halina Gliniak
09:50 - 10:35 Język angielski 4 mgr Jolanta Duźniak
10:55 - 11:40 Język polski 4 mgr Halina Gliniak
11:50 - 12:35 Matematyka 4 mgr Anna Kędzior
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne dziewczęta SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz
13:40 - 14:25 Wychowanie fizyczne dziewczęta SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 4 mgr Anna Kędzior
08:55 - 09:40 Zajęcia komputerowe SKomputerowa mgr Danuta Zborowska
09:50 - 10:35 Religia 4 ks Józef Książek
10:55 - 11:40 Zajęcia techniczne 4 mgr Danuta Zborowska
11:50 - 12:35 Plastyka 4 mgr Elżbieta Iwan
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne chłopcy SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz
13:40 - 14:25 Wychowanie fizyczne chłopcy SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski 4 mgr Halina Gliniak
08:55 - 09:40 Przyroda 4 mgr Krzysztof Gierłach
09:50 - 10:35 Godzina wychowawcza 4 mgr Lucyna Komplikowicz
10:55 - 11:40 Historia i społeczeństwo 4 mgr Anna Czechura
11:50 - 12:35 Religia 4 ks Józef Książek

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 Język angielski 4 mgr Jolanta Duźniak
09:50 - 10:35 Matematyka 4 mgr Anna Kędzior
10:55 - 11:40 Język polski 4 mgr Halina Gliniak
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne dziewczęta SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne dziewczęta SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 4 mgr Anna Kędzior
08:55 - 09:40 Język polski 4 mgr Halina Gliniak
09:50 - 10:35 Przyroda 4 mgr Krzysztof Gierłach
10:55 - 11:40 Muzyka 4 mgr Robert Piękoś
11:50 - 12:35 Język angielski 4 mgr Jolanta Duźniak
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne chłopcy SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz
13:40 - 14:25 Wychowanie fizyczne chłopcy SGimnastyczna mgr Lucyna Komplikowicz