Przedszkolaki na basenie

Dzieci z Publicznego Przedszkola w Zawadzie uczestniczyły w zajęciach na basenie Nemo w Pustkowie Osiedlu. Przedszkolaki pod okiem instruktora czyniły pierwsze kroki w wodzie. Oswajały się w wodą, wykonywały pierwsze ćwiczenia majce na celu wdrożenie do nauki pływania. Pan instruktor bardzo chwalił naszą grupę, jako bardzo zdyscyplinowaną i dzieci nie bały się ćwiczeń w wodzie. Wyjazd na basen w październiku był jednym z pierwszych takich wyjazdów. W przedszkolu w roku szkolnym 2015/ 2016 planowane są comiesięczne wyjazdy przedszkolaków na basen.