Pola Nadziei

Dzieci z Publicznego Przedszkola w Zawadzie wzięły udział w kolejnej edycji akcji Pola Nadziei. Akcja ta organizowana jest pod patronatem Dębickiego Hospicjum przy Parafii Bożego Miłosierdzia. Jak co roku akcję rozpoczęliśmy od sadzenia cebulek żonkili. Wszystkie dzieci z zaangażowaniem wysadzały przygotowane cebulki. Wiosną gdy urosną i zakwitną ozdobią początkowo ogródek przedszkolny a następnie w ramach akcji Pola Nadziei posłużą do zbiórki datków na hospicjum.

Pola Nadziei -przedszkolaki