Dzień Babci i Dziadka

Na początku lutego w naszym przedszkolu odbyła się ważna uroczystośc- spotkanie z babciami i dziadkami z okazji ich święta. Przedszkolaki długo i cierpliwie przygotowywały program artystyczny na tę okazję , ćwiczyły wiersze, piosenki, układy choreograficzne. W tym dniu przybyli do przedszkola nie tylko dziadkowie, ale też rodzice i bliscy dzieci, by oglądać ich popisy.

Po występie dzieci wręczyły laurki i upominki swoim babciom i dziadziom. Były uściski,  pamiątkowe zdjęcia, oraz słodkości przygotowane przez mamy naszych przedszkolaków

Dzień "Babci i Dziadka"