Mikolaj w przedszkolu

5 grudnia w Przedszkolu w Zawadzie odbyła się uroczystość środowiskowa " Mikołaj w przedszkolu". Na uroczystości tej były obecne dzieci wraz z rodzicami zarówno z oddziału przedszkolnego jak również i "O", oraz goście z zewnątrz, dzieci nie uczęszczające do przedszkola. Przyjście Świętego Mikołaja poprzedzone było występem Teatrzyku "Zielony Balonik" z przedstawieniem pt. "Bałwanek szuka przyjaciół". Dzieci śpiewem witały przyjście Świętego Mikołaja, który obdarował wszystkie dzieci prezentami. Zarówno dzieci jak i zgromadzeni rodzice bawili się dobrze. Rodzice mogli wykonać pamiątkowe zdjęcie swoich dzieci z Mikołajem. Prezenty zostały zakupione ze środków finansowych , które wpłacili rodzice, zostały również wygospodarowane środki na zakup prezentów dla przedszkola. Kolorowanki którymi zostały obdarowane wszystkie dzieci przedszkolne to darowizna dla przedszkola jednego z rodziców.

Mikołaj w przedszkolu