Dzień Pluszowego Misia

W dniu 25 listopada przypada Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu dzieci również świętowały ten dzień. Na początku przedstawiały przyniesione z domu ulubione maskotki, oraz wysłuchały historii powstania tej zabawki. A ma ona już 112 lat i powstała w Stanach Zjednoczonych.

Później były piosenki o misiach i niedźwiadkach, wspólne tańce , zabawy i qwizy. W drugiej części dzieci malowały, wyklejały, kolorowały i wycinały wybrane ,ulubione postacie misiów. Z prac dzieci powstała wystawa w kąciku dla rodziców.