Przedszkolei obejmuje patronat nad schroniskiem "Brzozowe Ranczo"

Przedszkole od 3 lat sprawuje patronat nad schroniskiem "Brzozowe Ranczo" w Dębicy. W dniu 22 grudnia dostarczono artykuły żywnościowe dla zwierząt mieszkających w schronisku w Dębicy. Przy udziale rodziców zawiezione zostały zgromadzone dary. Dzieci które uczestniczyły w wyjeździe mogły obejrzeć wszystkich mieszkańców schroniska. Pobawiły się z psami, które przywitały gości tłumnie. Były wypuszczone z boksów specjalnie na przyjazd gości. Dzieci były również witane przez tłum kotków, które również domagały się pieszczot. Wojtuś iAntosia mogli obejrzeć dwa konie które mieszkają w schronisku, kucyka , osła i dwie kozy. Każde z tych zwierząt było bardzo łagodne , przyzwyczajone do odwiedzin dzieci. W dowód wdzięczności za pomoc okazaną zwierzętom dzieci z przedszkola w Zawadzie mają zaproszenie do "Brzozowego Rancza" na piknik, połączony z jazdą na koniach , kucyku , zabawą z psami i kotami mieszkającymi w schronisku.