Sukcesy uczniów

Gminne zawody w piłce siatkowej dziewcząt

W dniu 5 lutego 2016 roku w Zespole Szkół w Pustkowie Osiedlu odbyły się gminne zawody sportowe w piłce siatkowej dziewcząt. W rywalizacji udział wzięły młode siatkarki z naszej szkoły. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Julia Dec, Weronika Boś, Kamila Erazmus, Katarzyna Słota, Klaudia Gąsior, Klaudia Parat, Joanna Jamróg i Julia Kulig. Wszystkie rozegrane mecze były niezwykle zacięte. Dziewczęta spisały się dobrze i zajęły w klasyfikacji końcowej III miejsce wygrywając z gospodarzami 2:0 w setach, w meczu o III miejsce. Gratulujemy!!!

IV Edycja Gminnej Ligi Lekkoatletycznej

W dniu 2 października 2016roku na Boisku Lekkoatletycznym w Brzeźnicy odbyła się I i II Runda IVEdycji Gminnej Ligi Lekkoatletycznej . Wobu rundach wzięłoudział 12 szkół z terenu Gminy Dębica. Rywalizacja toczyła się w 8 konkurencjach tj.: bieg na 60 m, skok w dal, pchnięcie kulą, rzut piłką lekarską, bieg na 200m i 300m, bieg po kopercie, skok w wzwyż.

Zawody reprezentowała również nasza szkoła. Największe sukcesy odniosły dziewczęta: Weronika Sujdak uczennica kl. VI, w biegu na 60m , która zajęła Im, oraz Weronika Boś uczennica kl. III gimnazjum w biegu na 300m zajmując III miejsce. Dziewczętom gratulujemy awansu do ścisłego finału, który odbędzie się w czerwcu br.

Szkolny Konkurs Fotograficzny „Świątynie i Sanktuaria Ziemi Dębickiej”

{foto28588}                                                                                                                                                                                       Ksiądz Proboszcz ogłosił na czas wakacji konkurs fotograficzny. Konkurs skierowany był do uczniów kl I-VI SP.

Celem konkursu była:

- ochrona od zapomnienia piękna sakralnej twórczości,

- poszukiwanie inspiracji twórczej w otaczającej nas rzeczywistości,

- aktywna edukacja artystyczna, historyczna, religijna mająca na celu budowanie tożsamości w środowisku lokalnym,

- rozwijanie wrażliwości artystycznej i umiejętności obserwacji otoczenia,

Na konkurs napłynęło 18 prac.

WYNIKI:

I m – Julia Bukowska z kl II i Julita Kubas z kl

II m – Sandra Szewc i Gabriela Kufel z kl I

III m – Patrycja Kubas i Aleksandra Krypel z kl II oraz Paulina Krypel z kl III

Wyróżnienie: Bartosz Chudeusz z kl I i Joanna Parat z kl III

Wszyscy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Ks. Proboszcza. GRATULUJEMY!